Doğa Canlılar - İstanbul Yeraltı Şehirleri

Konusu 'Belgeseller ve Habitat' forumundadır ve renoibo35 tarafından 15/01/15 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. renoibo35

renoibo35 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    397
    Ödül Puanları:
    83
    Meslek:
    Renault Otomotiv Servis

2. fatihsahin

fatihsahin Super Moderator

Beğenilen Mesajları:
    495
    Ödül Puanları:
    83
    Arkadaşım bunlar youtube da kalsa daha doğru olmaz mi ? Güncel konulari son yüklenen konulardan takip ediyordum. Hepsi kaybolmuşlar. Cepten giriyorum şimdi hangisi nerede nasıl bulacağım?

Paylastiklarin zaten herkesin erisebildigi ve arama yapilabilir bir kaynakta. Izlemek isteyen oradan da pekala bulabilir bence.

3. renoibo35

renoibo35 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    397
    Ödül Puanları:
    83
    Meslek:
    Renault Otomotiv Servis
    Selam Fatih bey oncelikle yapilmis olan emege karsi bir tesekkur edebirdiniz.sonra sizin webte belli belgeselleri izlemis olmaniz herkesin izlemis olabilecegi anlamina gelmeyebilecegini dusunun daha sonrada forum uzeri konularin degiskenligi herzaman muteberdir yapilmis olan size gore guzel olmasada bilgi dagarcigi belli forum konusu altinda toplanmasi amaciydi kisisel olarak bunu ben yapmaya calistim kimsenin memnun olmasini beklemeden.

Sizin konulari kacirma diye bir sorununuz olmaz isim basliginizin altinda istatistik bolumunuze girerseniz hangi konulara vakif oldugunuzu kimlerin konusuna istirak ettiginizi gorebilirsiniz.

Takip ettiginiz konulari zaten siz biliyorsunuz ve forumda ulasabileceginiz yerde mevcut neden bu tarzda dusundugunuze anlam veremedim .bende cepten girip vakif oldugugum tum konulara ulasabiliyorum

Sizinde bu tarzda konu icin caba gosterip belli konularda da azda olsa faydaniz olmasi dilegiyle iyi gunler ..

4. fatihsahin

Beğenilen Mesajları:
    495
    Ödül Puanları:
    83
    Tartışmak istemiyorum. Size iyi günler dilerim.

5. renoibo35

renoibo35 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    397
    Ödül Puanları:
    83
    Meslek:
    Renault Otomotiv Servis
    Fatih bey tartismak istemediginiz bir konuyada o zaman bu tarzda yazmamaniz konuyu ugrasip belli kisilerin en azindan faydalanmasini isteyenede fikrinizi belirtmemeniz dilegiyle saygilar ..

6. fatihsahin

Beğenilen Mesajları:
    495
    Ödül Puanları:
    83
    Tartışmak istememe nedenim sizin tartisilabilecek biri olmadığıniz kanaatimdendir.

7. renoibo35

renoibo35 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    397
    Ödül Puanları:
    83
    Meslek:
    Renault Otomotiv Servis
    Kannatinizin kimseyi baglamadigi gibi uslup olarak oncelikle biraz iyi yonde olmaniz kisilerin ilgi emek harcamasini saygi cercevesinde iliskilendirmenizi kimin ne yone dogru yuruttugunuzu dikkatinize almanizi beklerdim lakin anlayan anlamistir siz konu ve bilgilerinizi ogrenmeniz dilegiyle nokta..

8. fatihsahin

Beğenilen Mesajları:
    495
    Ödül Puanları:
    83
    Kanaatim sizi bağlamıyor zaten. Adı üstünde kanaatim. Siz kendiniz ile tartışmaya devam edebilirsiniz. Kimseye de saygısızlık etmiş değilim. Aşağıdakileri saygısızlık addeden birisi ile tek kelime dahi tartışmaya değmez.

"Arkadaşım bunlar youtube da kalsa daha doğru olmaz mi ? Güncel konulari son yüklenen konulardan takip ediyordum. Hepsi kaybolmuşlar. Cepten giriyorum şimdi hangisi nerede nasıl bulacağım?

Paylastiklarin zaten herkesin erisebildigi ve arama yapilabilir bir kaynakta. Izlemek isteyen oradan da pekala bulabilir bence."

9. fatihsahin

Beğenilen Mesajları:
    495
    Ödül Puanları:
    83
    Ayrıca İstanbul'un yeraltı şehirleri nasıl olur da akvaryum tanıtım konusu ile ilgili belgesellerde yer alır? Buna mı saygı göstermeliyim? Bu belgeselin akvaryum ile ne alakası var?

10. 06ugur06

06ugur06 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar pireyi deve yapmayın lütfen ikinizde boşuna tartışıp kalp kırıyorsunuz hiç yakışmıyor formumuza kapatın bence konuyu uzatmayın lütfen rica ediyorum sizden saygılar.

11. renoibo35

renoibo35 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    397
    Ödül Puanları:
    83
    Meslek:
    Renault Otomotiv Servis
    Ugur abi arkadasa son noktami belirttim kendisi takdire şayen konuya bakis acisini belirtmis telefonundaki konu gorememe sorununu cozer umarim, sanirim kendince olani icinde tutamamis hurmetsizlik etmedigimi belirteyim saygilar..

12. fatihsahin

Beğenilen Mesajları:
    495
    Ödül Puanları:
    83
    Ayasofya ile İstanbul'un yeraltı şehirleriyle buranın ne alakası var arkadaşım? Kopyeleyip buraya birşey eklemek ne zamandır emek oldu da buna saygı göstereyim? Makale mi yazdın? Foruma tecavüz ettin, bu kadar basit. Senin saçma paylaşımların nedeni ile bütün güncel konular bir anda gitti. Youtube'da duran dursun, herkes getirsin Youtube'dan şurdan burdan vidyo doldursun. Ooh ne güzel paylaşalım. Ne paylaşıyorsunuz? Ortada fikir yok, bilgi yok. Vidyoyu getirmişsin adı paylaşım emek. Hala çıkmış yok emek, yok saygı, yok bilmem ne. Sen önce etrafına saygı duy da, sonra saygı bekle.

13. renoibo35

renoibo35 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    397
    Ödül Puanları:
    83
    Meslek:
    Renault Otomotiv Servis
    Fatih bey sizin düşündüğünüzle benim düşündüğümün arasında dağ kadar fikir karklılığı var 1.cisi burası forum insanlar baş ağrısındakinden tutunda sağlığından sıkıntıya uğramış kişilerin dua sı için bile konu açabilme özgürlüğüne sahipken sizin algınızın farklılığı "takdire şayen, emek, saygı,konusu bana duyulması açısı değildir ben kimim ki haddime değil sadece ilgilenme ile bir teveccüh gösterebilirdiniz oda illa olması değil örnek teşkil edebilirdiniz bakımından dı,kalkıpta belgeselleri ben çekmiş değilim national ve history gibi kurumların yoldan geçenin çektiği videoyu eklemedim,lakin bu foruma türkiye'den yurtdışın'dan girip okuyan vakit geçiren insanlar vardır sizin tek bireysel hakkınızı gasp etmişte değilim buranın yöneticisi kurucusu arka planda bi ton uğraşılan işler vardır ,ben kafama göre "Belgeseller habitat" diye bir konu satırı yaratamayacağımı biliyorsunuzdur habersiz değildi yaptığım görüş izin alarak diğer forumlardan farklı olması bakımından dı ve tek bir güne sığdırmak için elden geldiğince veriyi yükledim,illaki forum platform değişkenlikleri olacak sorunlar olacak, sizin cep telefonunuzdaki konularınızın kaybolması benimde aynı onunda aynı olmasına sebep vermiştir "tecavüz değildir"forum yöneticisi ile durumu düzeltildi,sizin sadece forum yöneticisine ö.mesaj atabilidiniz evet insanlar her veriyi ararsa bulur lakin belli platformda düzen içerisinde olursa aaa buda varmış vakti oldukça izler,dünyadaki sayılı güzelliklerden birinin keyfini yaşar durduk yerede kimse ayasofyayı aramaz,beni üzen tek konu sizin şahsen bana olarak düşünceniz ,oda çok umurumda değil açıkçası kime saygı duyup duymayacağım da sizi bağlamaz sadece şunu bilin insanlar marsa giderken biz halen cepten göremediğimiz konulara takılacaksak ..... olamayız ,makale konusunda o işin akademik olarak çalışmalarını yapabilenler tezler makaleler yayınlar anca o tip size cevap verebililer oda haddime değil yoksa makale doldurmak kolay "kopy paste" diğer türlü sizlerin ekleyeceği her bilgi varsayımsal olur tecrübeye dayalı olur anca onu eklersiniz.önce sizi belli düşüncelerden madem arkadaşça'yız içerik olarak geçen diyalogtan dolayı özrümü belirteyim o günkü şartlardaki kimin ne sıkıntısı olduğunu bilemeyiz saygı ve arkadaşlık çerçevesinde görüşmek dileğiyle.burası forum paylaşım yeridir. saygılar..

14. hedayse

hedayse Uzman Akvarist Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    1.987
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    İşçi
    Arkadaşlar konuyuçok fazla uzatmayalım, ana sayfa son mesaj görüntüleme ile ilgili gerekli düzenleme tarafımdan yapılmıştır.

Forum hepimizin, kırıcı olmayalım lütfen.

15. fatihsahin

Beğenilen Mesajları:
    495
    Ödül Puanları:
    83
    Burada fikirler paylaşılır; Fikirler tartışılır, öneriler sunulur. Fikir alışverişinde bulunulur. Bahsettiğiniz işler için facebook v.s. bir dolu platform var.

Burası akvaryum sitesi, akvaryum ile ilgili vidyo koyabilirsiniz. Ama bunu bir yerde vidyo görürsünüz, ilginçtir diğer arkadaşlara da göstermek istersiniz, paylaşırsınız. Mesela buyrun aşağıda ekledim, amazon nehrinde doğal ortamında görüntülenmiş corydoras türleri.

Ama sizin gibi Belgeseller altına Türkiye, Karadağ, İtalya, ayasofya ne bileyim Porto Montenegro, falan bu forumla bir ilgisi yoktur. Bir siz değilsiniz paylaşımcı, bende getireyim 15-20 vidyo ekleyeyim. Sonra efendim eee ben paylaştım bunları. Alın bunu izyeyin, alın bunu da, bunu da! A aa buda güzelmiş, paylaşayım, oo bu da süper. Yok böyle bir dünya! Anlamadığınız bir şey, bu gereksiz paylaşımlarınız benim hakkıma tecavüz etmektedir.

Size insanca sordum, düşünür müsünüz acaba diye soru cümlesi ile! Siz yok sen izlediysen, herkes izlemiş olamaz, yok bilmem ne sevgi böcekleri aşk çiçekleri, yok emeğe saygı yok şu yok bu saçma sapan bir sevap verdiniz. Önce benim sorularıma verdiğiniz cevapları bir okuyun! Halen aynı mavalı okuyorsunuz, paylaşım şu bu. Burası facebook değil arkadaşım.

Burada baş ağrısında konu açacaksanız, forum dışı konulara açarsınız. Belgeseller bölümü akvaryum ile ilgili belgesellere aittir. Beni porto montenegro'nun 2012 yaz vidyosu ilgilendirmez. Benim burnuma bu vidyoyu sokma hakkına sahip değilsin, olmadın, olamazsın!

Yazdıklarının yarısında ne anlattığın dahi belli değil iken benim ile fikir yarıştırmayınız. Daha anlamıyorsanuz diyeceğim birşey yok. Benden uzak olunuz.

16. hedayse

hedayse Uzman Akvarist Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    1.987
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    İşçi
    Fatih Bey yukarıda da yazmıştım fark etmediniz sanırım, belgeseller ile ilgili konu başlıkları ana sayfa son mesajlarda artık görünmemektedir. Bu sıkıntı ortadan kaldırılmıştır Lütfen arkadaşlar artık konuyu uzatmayalım.

Konu paylaşımlarında belgesellerde akvaryum hobisi ile ilgili paylaşımlarda olduğu için forum bu şekilde açılmıştır.

Arkadaşlar konuyu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş