Avizede ampül kullanımı hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve hedayse tarafından 13/10/14 başlatılmıştır.

1. onur

onur Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Hakan bey osram ın % 80 lik tasarruflu ampulleri isterseniz bir resim ekleyebilirim.Benim avizemde aşağıya bakıyor böyle yukarı bakanlarda daha güçlü kullanmak gerekir.

2. 06ugur06

06ugur06 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Hakan bey onur beye katılıyorum bende watt kullanıyorum benim avizede de karpuz var ama tavana bakıyor karpuzlar sizinki gibi aşağıya bakmıyor 3 adetini yakmam yetiyor misafir falan gelirse 5ini yakıyoruz :)

Ama görsel açıdan İbrahim beyin led projesine katılıyorum kartonpiyerlerin içinde perdeleriniz de simli ki ışıl ışıl yapar vallahi :)

3. onur

onur Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Benim avize 5 liymiş fakat 5ini kullanmiyoruz dikkat ettimde avizeye bakinca gözleri alıyor fakat hangi avizeye baksan gözleri alır. Açıkçası ben led işine girmem karton piyer içine gömülü spotlar bence daha iyi herkesin tercih farklı :) hakan beyde kendi tercihini yapacak.

4. renoibo35

renoibo35 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    397
    Ödül Puanları:
    83
    Meslek:
    Renault Otomotiv Servis
    Selam Hakan bey Salondaki lamba işini ne yaptınız varmı bir gelişme led vs :) aklımdaydınız forrumda anca yerini bulabildim.saygılar..

5. hedayse

hedayse Uzman Akvarist Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    1.987
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    İşçi
    İbrahim bey henüz bir işlem yapamadım. Yapamadım değil aslında yapmak için ona sıra gelmedi.

Yeni ev= dert üstüne dert :)

Eksiği sorunu bitmiyori yetişmek çok güç.

Kalorifer tesisatındaki kaçak ile uğraştık neredeyse 10 gün, evin içinde artık su çıkmaya başlamıştı ki bulduk tesbit et usta ayarla derken hamdolsun onu atlattık derken; duşakabin su kaçağı derdi çıktı hadi onu da atlattık şimdi evi ısıtamıyoruz petekler yetersiz diyorlar kalorifer düzeni mobil düzen konnektörlü ilave petek takamıyoruz öyle böyle uğraşıyoruz yani.

Yani ona bir türlü sıra gelmedi.

6. renoibo35

renoibo35 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    397
    Ödül Puanları:
    83
    Meslek:
    Renault Otomotiv Servis
    Hayırlısı olsun öyle oluyor malesef bende ilk aldığımda sigortaların atmasını deli etmişti komple tesisatı yeniledik sıkıntı yapmayın geçecek hepsi keyifle oturmanız dileğiyle onunda sırası gelir elbet saygılar..

Sayfayı Paylaş