200 Litre Bitkili Tank İçim Dış Filitre

Konusu 'Dış Filtre Türleri ve Seçimi' forumundadır ve Tahsin tarafından 08/01/15 başlatılmıştır.

1. Bitkili Akvaryumlar

Bitkili Akvaryumlar Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Fiyatı çok uygun full set insan ister istemez altında bir şeyler arıyor.

2. Tahsin

Tahsin Deneyimli Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Yarın Arıycam Altta Tel no yazıyor yeri kadıköydeymiş hiç olmadı gidip görüp bakıp alırım

3. Bitkici

Bitkici Super Moderator Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    1.553
    Ödül Puanları:
    113
    Tahsin bey Fiyatı oldukça uygun olduğu için 2213-05 hiç düşünmeden alınabilecek bir filtre. Yalnız o telefon numarası ithalatçı firmanın telefonu, perakende satışları olmayabilir. Ararsanız onu da sorun.

4. renoibo35

renoibo35 Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    397
    Ödül Puanları:
    83
    Meslek:
    Renault Otomotiv Servis
    ben birde yedek parça kısmına değinmek isterim ilerde mekanik elektirikle çalışan bir ürünün arıza olasılığını düşünüp yedek parçalarınada bakmıştım birçokğunun oldugunu görsemde eheim yedek parçalarının arıza neler yapmıştır neleri bozulur diye inceleyip satın alır gibi birkaç marka için telefon dahi açtım çoğu getirticez deyip eheimi sorduğumda var şu bu diye zaten 3 temel yedek parça var seramik mil pervane takımı ve conta ilk temeli bu dış olan sandık tabiri musluklar sandığa takılan aparatlar birçoğu elinde bulundurmuyor siparişle Ergün beyin yaşadığı sıkıntı gibi olabilecek durumu bertaraf etmekte lazım eheim için terta için fluval ve diğerleri eheim sermik15tl gibi birşeyden temizlikte başımıza gelebilecek yedek parçayıda herkezin temin etmesi taraftarındayım Ugur bey çözümü bulmuş tahta kürdan gibi dıy yapmakla ama elde olsa iyi gibi:) saygılar..

5. Bitkili Akvaryumlar

Bitkili Akvaryumlar Uzman Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    54
    Ödül Puanları:
    28
    Kürdan denk gelmez sakın denemeyin.Ben çöp şişten yaptım hafif üzerinden törpüleyip milin boyyna göre kestinizmi tam oluyor 6 aydır böyle kullanıyorum hiç bir sorun yol.Temizlik esnasında en dikkat edilecek yer mil çok nazik hemen kırılıyor.Peş peşe 2 tane milde kırınca böyle bir yöntem buldum.

6. Tahsin

Tahsin Deneyimli Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    buğün aradım varmış ellerinde Ergün abi Alman malı Dediler ama ne derece doğru gerçi satın alacağınız bir ürün hakkında yalan söyleyemezler diye düşünüyorum ama filitreyi 1 ay süre ile ertelemek zorunda kaldım ama 1 ay sonrada olsa alacağım tek filitre eheim 2213 05 şu an idareten ses gürültü lifetech devam :)

Sayfayı Paylaş