Lepistesim Hamile mi?

Konusu 'Canlı Doğuranlar' forumundadır ve Gençosman tarafından 23/12/16 başlatılmıştır.

1. Gençosman

Gençosman Yeni Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar lepistesim hamile sanırım yavruluga aldim ne zaman dogum gerçekleşir ben biraz amatorum elimde olduğunca biseyler yapmaya çalışıyorum bundan sonraki adimim ne olmali yardim ? :)

20161223_185138.jpg

Yönetici tarafından son düzenleme: 24/12/16

2. a.izguden

a.izguden Başarılı Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hemşire
    Merhaba Osman Bey;

Bence balığınız doğurmak üzere, belki yarın belki yarından da yakın gibi görünüyor. Sizin başka yapmanız gereken birşey yok, kendi kendine doğum yapacaktır. Hayırlı olsun...

3. hedayse

hedayse Uzman Akvarist Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    1.987
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    İşçi
    Osman Bey merhaba aramıza hoşgeldiniz, sanırım isminiz Osman size daha rahat hitap edebilmek için imzanıza ad soyad ve bulunduğunuz şehir bilgisini girmenizi rica ederim.

Balığınız evet hamile ve kısa bir süresi kalmış lakin iskelet bozukluğu da var sanırım çok genç iken eş tutmuş bu sıkıntı ileride balığınızın belinin iyice bükülmesine sebebiyet verebilir.

Balığınızı yavruluğa koymasanız daha iyi olur şu anda ona daha çok stres yaptırabilirsiniz. İmkan varsa akvaryunuzu biraz bitkilendirin en azından bir köşesini bitkilendirin o kendisi saklanma alanına gider ve yavrusunu atar hem yavrularda gerek anne gerekse diğer büyük balıklara yem olmaz.

Sayfayı Paylaş