Karbon rili karides ve Albino Koi Kılıçkuyruk

Konusu 'Diğer İlanlar' forumundadır ve EgemenKARAA tarafından 24/09/14 başlatılmıştır.

1. EgemenKARAA

EgemenKARAA Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    140
    Ödül Puanları:
    43
    Satılan Canlı(lar): Karbon Rili Karides
    Adet Fiyatı: -
    Toplu Alım Fiyatı: 50 ₺
    Adedi: 9
    Boyu: 2-3 cm damızlık boy
    İli/Semti: Kütahya
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: kargo ile her ile gönderim strafor koli ve ısı paketleri ile
    Açıklama : yavruluktan büyüttüğüm sakura akvaryum menşeili yerli üretim karideslerdir. Doğduklarından beri borneo Wild yemler ile beslenmiş renkleri ve bantları mükemmel durumda ırklarının güzel örnekleri canlılardır. Düzenli yavru veren koloni fiyatıdır tek satışı yoktur.

Satılan Canlı(lar): Karbon rili karides
    Adet Fiyatı: 2 ₺
    Toplu Alım Fiyatı: Konuşulur
    Adedi: 30+
    Boyu: 1-2 mm 2 haftalık yavrular
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: kargo ile her ile gönderim strafor koli ve ısı paketi ile

Satılan Canlı(lar): Albino Koi kılıçkuyruk
    Adet Fiyatı: -
    Toplu Alım Fiyatı: 30
    Adedi: 5
    Boyu: 3 cm
    Nakliye ile İlgili Ek Bilgiler: kargo ile her ile gönderim strafor koli ve ısı paketi ile
    Açıklama: yerli üretim olup turkiyedeki bir kaç koloniden biridir. Kardeşlerin arasından kendim seçtiğim bantları ve desenleri düzgün balıklardır. Çok küçüklükten büyüttüm 3 aylıklar boyları 3 cm civari erkeklerde kılıçlar belli olmaya başladı. Yıllardır aradığım bulamadığım bir tur ama maleaef akvaryumu kaldıracağım için satıyorum. Kan bozulmaması açısından tek olarak beslenmeleri gereken narin ve çok nadir bir türdür. 5 balıklık koloni fiyatı 30 Tl

Arkadaşlar nanolarımı bozduğum için satıyorum bu canlıları. İlandakilerin hepsini alana toplu alım fiyatı (karidesler + kılıç kolonisi) 60 Tl dir. Fotoğrafları en yakın zamanda eklemeye çalışacağım. Bu konu altından sorularınızı ve siparişlerinizi yazabilirsiniz

2. ilhan A.

ilhan A. Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    :eek: :eek: :eek:

Neyi naaptığın için satıyosun !??!? :eek: :confused: :mad:

Hayırlara vesile olur inşallah !!!! :( ...........

3. EgemenKARAA

EgemenKARAA Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    140
    Ödül Puanları:
    43
    Hayır hayır merak etme sen abi :D

Sayfayı Paylaş