bitki arıyorum.

Konusu 'Bitki Malzemesi Veya Bitki Arayanlar' forumundadır ve burak.ö tarafından 12/03/15 başlatılmıştır.

1. burak.ö

burak.ö Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Satılık bitkisi olan arkadaşlar hangi bitkileri olduğunu ve fiyatını yazarsa sevinirim. yeni akvaryum kurdum fiyatlarda biraz esnek olursanız sevinirim =)

2. Bitkici

Bitkici Super Moderator Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    1.553
    Ödül Puanları:
    113
    Burak bey ilanlar bölümünde üyelerin açmış olduğu konular bulunuyor onları inceleyebilirsiniz. Orada aradığınız bitki türleri bulamadıysanız, aradığınız türlerin adını yazın ki daha kolay yardımcı olabilelim.

3. burak.ö

burak.ö Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    orada istediğim türde bitki yok. Aslında aklımda bitki yok bakarak kafamda bitrşeyler kuruyorum pazarteside isticem. elinde olan isimlerini yazarsa ona göre alacağım. zaten bitkilerin %80 i ni hakan beyden alacağım :)

4. Bitkici

Bitkici Super Moderator Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    1.553
    Ödül Puanları:
    113
    Yanlış hatırlamıyorsam daha önce bitki türleri belirlemeye çalışıyordunuz. O türlerde mi istiyorsunuz? Zorluk derecesi ne olacak, rengi, şekli, boyu nasıl birşey arıyorsunuz, hayalinizdeki akvaryum nasıl birşey :)

5. burak.ö

burak.ö Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    oradaki bitkilerin çoğunu bulamadım ne hikmetse interneti falan alt üst ettim ama tık yok. akvaryumun sol arka köşesine bir tümsek yapıp en dibine cobomba onun önüne abomba Furcata yada limnophila aromatica koymayı düşünüyorum. biraz sol kısma yakın şekildede büyük bir kütük koyacağım en den ortalayıp alyına reinecki mini arkasına koyacağım bitkiyi kararlaştıramadım. sağ köşeden de reinecki pink koyup önüne de hemiantus micraları yayıp top şeklini vereceğim önünede küçük sivri taşlar koyacağım taban bitkisi olarak monte carlo olacak şimdilik düşüncem bu daha pazartesine çok var hem düşünüp hem bitki arıyorum :)

Sayfayı Paylaş