Arı ,kaplan,karbon rili karides

Konusu 'Akvaryum Canlısı Arayanlar' forumundadır ve İsmail967 tarafından 03/01/16 başlatılmıştır.

1. İsmail967

İsmail967 Başarılı Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba.Karides tutkusu bende aldı başını gitti.Elimdeki ikinci akvaryumda (15 lt) bu üç karides türünden birine bakmak istiyorum.Lakin İzmir'de pek bulamadım bulsamda dudak uçuklatan fiyat.Acaba elinde bu üç türden veya baska türden olan var mı?Fiyat konusunda ise öğrenci olduğum için akvaryumu zar zor kurabildim:)Bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum inşallah

2. kivancalay

kivancalay Deneyimli Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    DALGIÇ
    gecen hafta izmir bornovadan malawi alvaryumdan tanesi 7,5 liradan bir çift karbon aldım ama pazartesi öldüler sanırım çok hassaslar be küçükler zemin rengin koyuysa karbon bakmanı önermem fakat zemin bitkin bolsa yesilin üzerinde harika duruyorlar ben bir süre daha karbona yanaşmayacağım sanırım sakuralar kirazdan da dayanıklı su an bir tek onlar kaldi elimde illa alacam diyorsan malawi de kiraz da sakura da turun u da karbon da var ama fiyatlar bana biraz yüksek geldi.

İsmail967 bunu beğendi.

3. İsmail967

İsmail967 Başarılı Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    64
    Ödül Puanları:
    28
    Malawiizmir gerçekten güzel yer fakat fiyatları cep yakıyor. Bu yüzden hobici abilerden,arkadaşlardan almak daha mantıklı geliyor.

4. kivancalay

kivancalay Deneyimli Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    DALGIÇ
    Haklısın yazık günah çok pahalı satıyorlar malzemeleri

Sayfayı Paylaş