Yeni Profil Mesajları

1. fatihcetin
    fatihcetin fatihsahin
    Merhabalar. Bitkili akvaryum konumda Hakan Abi yardımcı olabileceğinizi söyledi. 50 cm'lik ve 25-30 lt civarı bir akvaryumda karides beslemeyi düşünüyorum. Önce bitki büyütmek istiyorum sonra karidesleri salacağım. C02'ye gerek kalmadan ışık ve hava ile nasıl bitki büyütebilirim. Işığın cinsi nasıl olmalı ve nerelerden alabilirim. Konuyu okuyup yardımcı olursanız sevinirim.
  2. GokturkEkinci
  3. Okan öner
    Okan öner kivancalay
    Kıvanç bey ben de amano karides arıyorum 3 tane alabilirim siz satmiyorsaniz eğer aldığınız kişinin numarası verebilirmisiniz
  4. metin ertaşdelen
    metin ertaşdelen EgemenKARAA
    s..a egemen bey elinizde mikro kurt kültürü varsa ve mümkünse bende edinmek isterim. 0553 077 42 06 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz. Bu davranışınız içinde size tesekkür eder basarılı hobiler dilerim metin ertasdelen.
  5. fedorac0re
    fedorac0re
    YÜKSEL PINAR
  6. kivancalay
    kivancalay
    İyi günler o arkds polis ti izmir dışına tayin oldu.su an banada lazım ama bulamıyorum
  7. egebey
    egebey kivancalay
    sa hocam amono karides konusunda yorumunuzu okudum bende karides arıyorum sizin almış oldugunuzz arkadaşın numarasını verebilirmisiniz .
    1. kivancalay
      kivancalay
      Şimdi anladım siz diğer arkadası soruyormuşsunuz hafta sonu gidip alacağım
      01/11/16
  8. Bitkici
  9. berk
    berk Bitkici
    merhabalar akvaryumum da çınar ve rotala bitkileri mevcut ama nasıl budanacağını bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  10. gumus
    gumus Emre54
    HER TÜRLÜ AKVARYUMA KÖK VE KAYALAR DELİKLİ TAŞLAR HER BÜTÇEYE UYGUN
  11. Batık_Gemi
    Batık_Gemi hak45
    Hocam merhabalar hopar 6x24w 60cm t5 armatür var elimde çarpma sonucu arizalandi ve ben bunun Balastlarini değiştirmem gerekli elinizde 4x24-2x24 (ince) Balast varmi birde bu armatür Balastlari normalden çok çok ince bana yardımcı olursanız sevinirim İSTANBUL tarafindayim adım Emin 05447638736
    1. hak45
      hak45
      Emin Kardeşim merhaba elimde 4x24 hopar armatür var içine hiç bakmadım bakıp size gün içinde elimde olan balastların olup olmayacağını bilgi olarak dönerim.saygılarımla.
      04/05/16
  12. kivancalay
    kivancalay
    72 litre bitkili ve led aydınlatmalı karides ve canlı doğuran.
  13. erayaltun
    erayaltun
    80x25x25 Bitkili akvaryum
  14. melihergin
    melihergin
    Ek ,biç sula işte öyle:)
  15. Emre54
    Emre54
    sükürler olsun
  16. reflektor
    reflektor
    Bakırköy 0535 6201261
  17. reflektor
    reflektor
    Armatürlerimizin fiyatları ebatları,lamba sayısı ve istenen özellikler ile belirlenmekte olup, lütfen bu bilgiler ile arayınız. Celal
  18. reflektor
    reflektor
    Özel İmalat Armatürlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
  19. Bitkici
    Bitkici
    Uygar bey hoşgeldiniz konunuza yazıyorum.
  20. bonche
    bonche Bitkici
    merhaba ben uygar az önce konuşmuştuk. akvaryumumun resmini paylaşıcam tavsiyelerinizi bekliyorum.
  21. aymoli
    aymoli
    Mutlu / Umutlu
  22. nuran44
    nuran44
    Merhabalar