Bu ürünler hakkında bilginiz var mı?

Konusu 'Hastalıklar ve İlaçlar' forumundadır ve melik tarafından 11/03/18 başlatılmıştır.

1. melik

melik Yeni Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Konuyu nereye açacağımı bilemedim umarım doğru yere açmışımdır. Sormak istediğim konu bu ürünleri kullanan var mı akvaryuma bir zararı olur mu.Akvaryumum 50 litre bitkili.
    reflowers 250 ml Effective Conditioner
    reflowers 250 ml AquaClear

Ekli Dosyalar:

2. hedayse

hedayse Uzman Akvarist Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    1.987
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    İşçi
    Melih bey ürünlerin bitkili akvaryuma bir zararı olmadığı bilgisi var;

ReeFlowers Effective Conditioner
    ,
    su değişimlerinde, canlı nakliyesinde, ilaç tedavileri sonrasında veya suda zamanla biriken klor, kloramin, arsenik, siyanür, bakır gibi toksik elementlerin ve diğer ağır metallerin temizlenmesinde kullanılır. Canlıların hücre gelişimine etki eder, mukoza tabakasını güçlendirir, daha sağlıklı ve hızlı büyüme sağlar. Stresi azaltır, adaptasyona yardımcı olur. Bitkilerde çiçek açılımını arttırır. Tatlı su ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilir. Balıklara, bitkilere, resif canlılarına, faydalı bakteri kolonilerine ve faydalı mikro organizmalara zarar vermez. pH seviyesinde değişikliğe sebep olmaz. Toksik değildir. Uygulama esnasında protein skimmer, aktif karbon, vb. mekanik, kimyasal veya biyolojik filtrelerin kapatılmasına gerek yoktur.

ReeFlowers AquaClear
    Suda serbest olarak yüzen küçük parçacıklar suyun bulanık görünmesine sebep olur. ReeFlowers AquaClear, uda bulanıklığa sebep olan bu küçük parçacıkları ağlayarak topaklanmalarını ve filtre ekipmanları arafından kolayca tutulmalarını sağlayarak suyu erraklaştırır ve temizlenmesini sağlar. Suyu zararlı tkenlerden arındırır. Yosun oluşumunu engellemeye ardımcı olur. eeFlowers AquaClear, eklendikten hemen sonra etkisini stermeye başlar ve 8 saat içerisinde suyun kristalize etlikte olmasını sağlar. atlı su ve tuzlu su akvaryumlarında kullanılabilir. pH eviyesinde değişikliğe sebep olmaz.

Ürünün sitesinden Alıntıdır.

melik bunu beğendi.

3. melik

melik Yeni Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Bunları okumuştum da acaba kullanan var mı diye merak ettim artık alıp deniyecem umarım bir sıkıntı çıkmaz. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim :)

hedayse bunu beğendi.

4. hedayse

hedayse Uzman Akvarist Yönetim Ekibi

Beğenilen Mesajları:
    1.987
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    İşçi
    Ben şahsen çok gerekli görmüyorum :)

Sayfayı Paylaş