www.turkiyeyemmerkezi.com

Konusu 'Diğer Yem Satışı İlanları' forumundadır ve turkiyeyem tarafından 25/09/14 başlatılmıştır.

1. turkiyeyem

turkiyeyem Yeni Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Firmamız pet sektöründe on yıldır mağazacılık yapmaktadır. Son yıllarda sadece şehrimize hizmet vermektense tüm yurdumuza hitap edinmeyi ilke edindik. 2013 yılında başlayan e-ticaret maceramız gün geçtikçe siz değerli dostlarımızın desteği ile hızla büyümeye devam etmiştir. Siz değerli dostlarımıza kaliteli hizmet, kaliteli ürün ve uygun fiyatı bir arada bulundurmayı kendine misyon eden firmamız her zaman sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyar.
    BAYRAKTAR EVCİL
    Trkiye Yem Merkezi | Pet Shop, Kpek Mamas, Kedi Mamas, Royal Canin, Proplan, Purina, Goody, Eheim, Fluval, Tetra, Astro, Jebo, Akvaryum, Ku, Balk, Ku Yemi, D Filtre, Filtre,Motor)

2. xxgokhan

xxgokhan Yeni Akvarist

Beğenilen Mesajları:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben Türkiye yem merkezinden alışveriş yaptım ancak resimdeki satın aldığım üründen farklı ürün geldi 40 TL ye aldığım difüzör yerine 25 TL lik başka bir difüzör gönderildi firmaya iletmeme rağmen kimse dönüş yapmadı ve ilgilenende olmadı sorun oluşması durumunda yapayanlız bırakıyorlar kimseye tavsiye etmiyorum lütfen alışveriş yaparken dikkat edin aldığım ürün ve gelen ürün resimleri ekte isteyen olursa ürün ve faturası ilede resmini çekebilirim aldığım ürün 3in1 gelen ürün 2in1 bunudamı farkedemeyeceğiz

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 17/11/17

Sayfayı Paylaş